GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ytterfoder 4151513
nr 415 1513
Ytterfoder
Lenght: ()
Ett par, Sekelskifte 1900, Gustafsberg, (äggformade), höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 1300
Monday June 5 2006
at 16:00:00